Node Layout builder (3.0.1) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: hidden
fi: piilotettu

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Section
fi: Osio

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Url
fi: Osoite

en: Success
fi: Onnistui

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: node
fi: solmu

en: Border
fi: Raja

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Button
fi: Nappi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Close
fi: Sulje

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: block
fi: lohko

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Map
fi: Kartta

en: Info
fi: Tieto

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Border color
fi: Reunan väri

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: Inherit
fi: Peri

en: Row
fi: Rivi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Styles
fi: Tyylit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Save Layout
fi: Tallenna ulkoasu

en: Responsive
fi: Responsiivinen
