Node Layout builder (3.0.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
