Node Layout builder (3.0.1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: hidden
ka: დამალული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Url
ka: ბმული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Button
ka: ღილაკი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Info
ka: ინფო
