Node Layout builder (3.0.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін

en: Drupal
kk: Друпал

en: Background color
kk: Фон түсі
