Node Layout builder (3.0.1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: hidden
lv: slēpts

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Node
lv: Mezgls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: node
lv: mezgls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Button
lv: Poga

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Close
lv: Aizvērt

en: block
lv: bloks

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Map
lv: Karte

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Inherit
lv: Mantot

en: Row
lv: Rinda

en: Styles
lv: Stili

en: Image style
lv: Attēla stils

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Responsive
lv: Responsīvs
