Node Layout builder (3.0.1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font
my: စာလုံး

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
