Node Layout builder (3.0.1) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: hidden
ps: پټ

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Button
ps: تڼۍ

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Close
ps: تړل

en: Map
ps: نقشه

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار

en: Styles
ps: ډولونه
