Node Layout builder (3.0.1) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: hidden
ro: ascuns

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Layout
ro: Prezentare

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Node
ro: Nod

en: Url
ro: URL

en: Success
ro: Succes

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: node
ro: nod

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Attributes
ro: Atribute

en: Button
ro: Buton

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Close
ro: Închideți

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: block
ro: bloc

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Map
ro: Hartă

en: Info
ro: Informație

en: Font color
ro: Culoare font

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Column
ro: Coloană

en: Inherit
ro: Moștenește

en: Row
ro: Rând

en: Styles
ro: Stiluri

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Image style
ro: Stil imagine

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Responsive
ro: Adaptiv
