Node Layout builder (3.0.1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: hidden
sk: skryté

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Node
sk: Uzol

en: Success
sk: Úspech

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: node
sk: obsah

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: block
sk: blok

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Map
sk: Mapa

en: Font color
sk: Farba písma

en: Double
sk: Dupľa

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Row
sk: Riadok

en: Primary
sk: Primárny

en: Styles
sk: Štýly

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
