Node Layout builder (3.0.1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Audio
sv: Ljud

en: hidden
sv: dold

en: Dimensions
sv: Mått

en: Section
sv: Sektion

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Node
sv: Nod

en: Url
sv: URL

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: node
sv: nod

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Button
sv: Knapp

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Close
sv: Stäng

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Map
sv: Karta

en: Info
sv: Information

en: Border color
sv: Kantfärg

en: About
sv: Om

en: Column
sv: Kolumn

en: Inherit
sv: Ärv

en: Row
sv: Rad

en: Primary
sv: Primär

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Save Layout
sv: Spara layout

en: Responsive
sv: Följsam
