Node Layout builder (3.0.1) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: hidden
th: ซ่อน

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: node
th: โหนด

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Close
th: ปิด

en: block
th: บล็อค

en: Map
th: แผนที่

en: Info
th: ข้อมูล

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว
