Node Layout builder (3.0.2) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: hidden
el: κρυφό

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Node
el: Κόμβος

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Success
el: Επιτυχία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: node
el: κόμβος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Button
el: Κουμπί

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Map
el: Χάρτης

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Column
el: Στήλη

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Row
el: Γραμμή

en: Styles
el: Στυλ

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
