Node Layout builder (3.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Save changes
de: Änderige spychere

en: Info
de: Information
