Node Layout builder (3.0.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Node
gu: નોડ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Close
gu: બંધ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
