Node Layout builder (3.0.2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: node
km: ថ្នាំង

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: block
km: បណ្ដុំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
