Node Layout builder (3.0.2) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Node
ku: گرێ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: node
ku: گرێ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: block
ku: بلۆک

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
