Node Layout builder (3.0.2) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: hidden
nl: verborgen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Section
nl: Sectie

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Url
nl: URL

en: Success
nl: Succes

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Border
nl: Rand

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Attributes
nl: Attributen

en: Button
nl: Knop

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Close
nl: Sluiten

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: block
nl: blok

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Map
nl: Landkaart

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: Double
nl: Dubbel

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Border color
nl: Randkleur

en: Select a block
nl: Selecteer een blok

en: Border style
nl: Randstijl

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Column
nl: Kolom

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Row
nl: Rij

en: Primary
nl: Primair

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Save Layout
nl: Lay-out opslaan

en: Initial
nl: Initieel

en: Image link
nl: Afbeeldingslink

en: Danger
nl: Gevaar

en: Background style
nl: Achtergrondstijl

en: Duplicate element
nl: Element dupliceren

en: Plugin detected
nl: Plug-in gedetecteerd

en: Block button
nl: Knop blokkeren
