Node Layout builder (3.0.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
