Node Layout builder (3.0.2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
