Node Layout builder (3.0.3) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Audio
ca: Àudio

en: hidden
ca: ocult

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Border
ca: Vora

en: Background color
ca: Color de fons

en: Attributes
ca: Atributs

en: Button
ca: Botó

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Select a view
ca: Selecciona una vista

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: block
ca: bloc

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Map
ca: Mapa

en: Double
ca: Doble

en: Solid
ca: Sòlid

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Inherit
ca: Hereta

en: Row
ca: Fila

en: Primary
ca: Primari

en: Styles
ca: Estils

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Responsive
ca: Responsiu
