Node Layout builder (3.0.3) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: hidden
gl: oculto

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Section
gl: Sección

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Node
gl: Nodo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: node
gl: nodo

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Attributes
gl: Atributos

en: Button
gl: Botón

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: block
gl: bloque

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Map
gl: Mapa

en: Info
gl: Información

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Inherit
gl: Herdar

en: Row
gl: Ringleira

en: Primary
gl: Primario

en: Styles
gl: Estilos

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista
