Node Layout builder (3.0.3) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Views
et: Vaated

en: Audio
et: Heli

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Node
et: Postitus

en: Success
et: Õnnestus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: node
et: postitus

en: Border
et: Piirjoon

en: Background color
et: Taustavärv

en: Attributes
et: Omadused

en: Button
et: Nupp

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: block
et: plokk

en: Map
et: Kaart

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Inherit
et: Päri

en: Row
et: Rida

en: Styles
et: Stiilid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Responsive
et: Adapteeruv
