Node Layout builder (3.0.1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: hidden
lt: paslėptas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Section
lt: Sekcija

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Node
lt: Mazgas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: node
lt: mazgas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Button
lt: Mygtukas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: block
lt: blokas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Info
lt: Informacija

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
