Node Layout builder (3.0.3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
