Node Layout builder (3.0.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: node
sl: vozlišče

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: block
sl: blok

en: Info
sl: Podatki

en: About
sl: O modulu
