Node Layout builder (8.x-2.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Text
br: Testenn

en: Node
br: Skoulm

en: About
br: Diwar-benn
