Node Layout builder (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: hidden
eo: kaŝita

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: node
eo: nodo

en: Button
eo: Butono

en: block
eo: bloko

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
