Node Layout builder (8.x-2.1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: node
pa: ਨੋਡ
