Node Layout builder (8.x-2.2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Info
fy: Ynfo
