Node Layout builder (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar
