Node Layout builder (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: hidden
mn: далд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Text
mn: Текст

en: Node
mn: Зангилаа

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: node
mn: зангилаа

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
