Node Layout builder (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Info
hy: Ինֆո

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
