Node Layout builder (8.x-2.3) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: node
mk: јазол

en: block
mk: блок
