Node Layout builder (8.x-2.3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
