Node Layout builder (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Audio
ur: آڈیو

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
