Node Layout builder (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Audio
is: Hljóð

en: hidden
is: falið

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Node
is: Nóða

en: Url
is: Vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Close
is: Loka

en: block
is: blokk

en: Font size
is: Leturstærð

en: About
is: Um

en: Column
is: Dálkur
