Node Layout builder (8.x-2.4) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: URL
ug: ئادرېس

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: node
ug: نۇقتا

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Row
ug: قۇر

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش

en: Styles
ug: شەكلى
