Node Layout builder (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
