Node Layout builder (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Text
cy: Testun

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny

en: Node
cy: Nod

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: node
cy: nod

en: Close
cy: Yn agos

en: block
cy: bloc

en: Column
cy: Colofn

en: Inherit
cy: Etifeddu

en: Image style
cy: Arddull delwedd
