Node Layout builder (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Node
sq: Nyjë

en: Url
sq: Adresa Url

en: node
sq: nyjë

en: block
sq: blloku

en: About
sq: Informacione
