Node menus (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles

en: The menus available to place links in for this content type.
gl: Os menús dispoñibles para situar enlaces para este tipo de contido.

en: Default parent item
gl: Elemento de menú pai predeterminado

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
gl: Escolla o elemento do menú que será o pai predeterminado dun enlace novo no formulario de creación de contido.
