Node menus (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
id: Item induk

en: Available menus
id: Menu yang tersedia

en: The menus available to place links in for this content type.
id: Menu yang tersedia untuk menempatkan tautan untuk jenis konten ini.

en: Default parent item
id: Termin induk utama

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
id: Pilih pilihan menu yang menjadi induk bawaan untuk tautan baru dalam formulir penulisan konten.
