Node menus (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: The menus available to place links in for this content type.
jv: Menu bisa diwenehi pranala sākā tipe konten iki.

en: Default parent item
jv: Indung item gawan

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
jv: Pilihānā item menu sing dadi indhung gawan kanggo pranala anyar nang form panulisan konten.
