Node menus (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
oc: Element parent

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
oc: Los menús disponibles per apondre-hi ligams per aqueste tipe de contengut.

en: Default parent item
oc: Element parent per defaut

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
oc: Causissètz l'element de menú que serà lo parent per defaut per un ligam novèl dins lo formulari de creacion de contenguts.
