Node menus (3.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
ca: Element pare

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Default parent item
ca: Element pare predeterminat

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ca: Escolliu l'element de menú que serà el pare predeterminat per a un enllaç nou en el formulari de creació de continguts.
