Node Order by Term (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Order
da: Rækkefølge

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: There is no @label yet.
da: Der er ingen @label endnu.
