Node Order by Term (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Orderable
et: Tellitav

en: Order
et: Järjestus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.
