Node Order by Term (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Published
ro: Publicat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Order
ro: Comandă

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: There is no @label yet.
ro: Deocamdată @label nu există.
