Node Order by Term (1.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Order
de: Reihenfolge

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: There is no @label yet.
de: Bisher gibt es kein @label.
