Node Order by Term (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Order
el: Σειρά

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.
